ביטוח בריאות לילדים - הורים עם ילדה

ביטוח בריאות לילדים: מה באמת חשוב שיהיה בכיסוי הביטוחי שלהם?

אם אתם עוקבים אחר כתבות בתקשורת, בטח שמתם לב לתכניות בריאות חדשות שהושקו לאחרונה על ידי חברות הביטוח. הדרכת הורים, טיפול בחדרי מלח, קלינאי תקשורת ורכיבה טיפולית הם רק חלק מהכיסויים החדשים שהשיקו חברות הביטוח עבור ילדים. עם מגוון תכניות אלו, איך באמת נדע לבחור את הכיסויים הנכונים והחשובים באמת עבור הילדים שלנו?

ביטוח בריאות לילדים – סדרי עדיפויות

אם תבדקו את הכותרות של תכניות הביטוח החדשות לילדים לעומק, תגלו שהכיסוי עבור טיפולים אלה מוגבל לסכום מסוים ולפעמים אפילו רחוק מעלותו בפועל ובעצם זה לא יותר מגימיק שיווקי ופרסומי מצד חברות הביטוח. שהרי, להוציא 1,000 ₪ ויותר באופן פרטי זו אף פעם לא הוצאה פשוטה אך מצד שני גם איננה מחייבת בביטוח, הכיסויים החשובים הם אותם כיסויים שמכסים טיפולים שאין למשפחה יכולת כלכלית לעמוד בהם.

אז מה באמת חשוב לבדוק כשזה מגיע לביטוח לילדים?

יש שלושה קטגוריות חשובות בביטוח בריאות לילדים:

ביטוח השתלות לילדים:

האם קיים בביטוח של הילד מסלול של תשלום מראש טרם ביצוע ההשתלה?, במקרה ובחרנו לבצע באופן פרטי ולא דרך חברת הביטוח. ישנן חברות שהתשלום מתבצע רק לאחר ביצוע ההשתלה, מה שיכול להיות יותר נוח להתחשב בסכומים הגבוהים, וכך לא להתנות את ההשתלה בתשלום. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא האם גובה הפיצוי מוגבל לתקרת רופאים בהסדר או ללא הגבלה?

ביטוח ניתוחים לילדים:

בחלק מהניתוחים נותנים משקל גדול להיקף ההסכמים שיש לחברת הביטוח עם רופאים מנתחים בארץ ובחו"ל. ישנה גם חשיבות להסכמים עם בתי חולים בחו"ל, ליכולת של החברה להטיס את הילד שלכם לטיפולים וניתוחים מיוחדים מעבר לים.

ביטוח תרופות לילדים:

זה הכיסוי החשוב ביותר בתחום הבריאות – ההוצאה על תרופה שאיננה בסל התרופות מגיעה לאלפי שקלים בחודש ולרוב זו לא הוצאה חד פעמית. עיקר ההבדלים בין החברות הוא שישנם כיסויים לתרופות הביולוגיות בהתאמה אישית, תרופות שנחשבות לפורצות דרך בטיפול בחלק מסוגי הסרטן.

לסיכום:

צריך לדעת איך לבחון כיסוי אמיתי ונכון עבור הילדים והמשפחה, כדי שביום שנצטרך באמת יעמוד לרשותנו. אנו כמובן נשמח לעזור לכם לקבל את ההחלטות. לשם כך, אתם מוזמנים לפנות אלינו ואנו נשמח לייעץ וללוות אתכם ברכישת פוליסת הביטוח המתאימה והזולה ביותר עבור ילדיכם. בהצלחה!

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון בנושא?
הרגש חופשי להצטרף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.