תכנון ביטוח מכל הלב - לב מידיים

תכנון ביטוח מכל הלב – 2 סיפורים שממחישים את עבודתנו בכפירים!

בכל הפוסטים, הכתבות ומאמרי ביטוח שתקראו ברשת מדברים על הלקוח: ניתוח תיק ביטוח, פוליסות, כיסויים, חסכונות – ובצדק!

אבל אני רוצה לתת לכם טעימה קטנה "מאחורי הקלעים":
אומרים שתחום הביטוח הוא אפור ומשעמם. בשתי מילים: הוא לא!

תכנון ביטוח מכל הלב

אני חלק מה"כפירים של כפיר" עוד מההתחלה ובכנות, אין לנו במשרד יום אחד משעמם.

לכפיר יש מוטו, אבל הוא לא מצהיר עליו בכל הזדמנות, כותב אותו על שלטים או מצהיר שזה "החזון" של הסוכנות. זה מוטו שהוא זורק פה ושם בשיחות, אבל כשהוא כבר נזרק בשיחה, הוא תמיד תופס אותי: "לעבוד עם הלב". מוטו זה בא לידי ביטוי באופן הכי חזק כשאנחנו עובדים על תיק. לעבוד על תיק נשמע פשוט? לא אצלנו.

זה מתחיל מההתחלה: שיחת הטלפון הראשונה עם הלקוח, תהליך בדיקת התיק ואיסוף החומר, בניית הדוחות, הפגישה עם הלקוח (שחייבת להיות עם עוגיות טעימות וקפה משובח) וכן הלאה. את כל אלה אנחנו עושים על הצד הטוב ביותר. ולמרות שהמוטו לא מוזכר תמיד, בשלבים האלה אני כל הזמן מזכירה לעצמי בלחישות, "לעבוד עם הלב! לעבוד עם הלב!"

השבוע עברנו שני מפגשים בהם הרגשתי מה זה אומר באמת "לעבוד עם הלב".

לקוחה אחת שלנו נכנסה לניתוח בהול, בעקבות גידול שגילו אצלה. ליווינו אותה ממש מהרגע הראשון. שלחנו אותה לבדיקות במהירות שיא ותאמנו את הניתוח מיד לאחר האבחון. הדבר המדהים: היא נכנסה לניתוח מבלי לדאוג בכלל לפן הכלכלי.

מצד שני, הגיעה אלינו לקוחה נוספת. אישה נפלאה, בת 61 שממש רוצה לפרוש ולהתחיל משהו חדש משלה, אבל היא חוששת לצאת לפנסיה ולעשות את השינוי הדרוש בגלל מחשבות מקובעות על הנושא. אחרי פגישה איתנו היא יצאה עם פנים מוארות. מעבר לזה שמצאנו לה כספי פנסיה נוספים שלא ידעה עליהם, היא גם הבינה שהיא יכולה להתחיל מחדש ממש עכשיו ושאין לה סיבה לחכות.

כאן נפל לי האסימון באמת, כאן הבנתי שדאגנו ללקוחה הזו כאילו היא משפחה.

הבנתי שהתחום שלנו מלא צבעים. אנחנו מלווים את המשפחות שלנו בכל הרגעים שלהם; כשהם מתחתנים, פותחים עסק חדש, מביאים לעולם ילד חדש, יוצאים לפרישה וגם ברגעים הקשים שלהם, אנחנו אתם וכן, אנחנו עובדים עם הלב!

אורנית

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון בנושא?
הרגש חופשי להצטרף!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.